17
Stu

Seniori A2 liga Zapad: Puris i dalje pobjeđuje kod kuće

Objavio/la: #9, Studeni 17, 2009 u 5:08 pm

Ekipa KK Purisa nastavlja pobjeđivati na domaćem terenu. U subotu 7.11.2009. svladana je ekipa KK Matulji 2000.  Zanimljivo je jedino to da je 2 i 40 minute prije kraja utakmice ekipa Matulja vodila 7 razlike ali se domaćini nisu predavali i agresivnom obranom uspjeli su u samo 1 minutu okrenuti rezultat u svoju korist i privesti utakmicu kraju. (83:85).

U nedjelju 8.11.2009. odigrana je zaostala utakmica protiv ekipe KK Poreč. Utakmica je riješena u 4.četvrtini kada se domaća ekipa KK Purisa odvojila na nedostižnih 20 poena razlike i to sačuvala skoro da samog kraja.(78:62)

U gostima KK Puris nije bio uspješan i nakon katastrofalne igre zabilježen je veliki poraz u Mavrincima od ekipe KK Škrljevo.(84:69)

Sve u svemu na kraju 5 odigranih kola 4 pobjede i 1 poraz je jako dobar rezultat.