13
Velj

A2 liga Zapad – Seniori: Poraz od KK Škrljeva.

Objavio/la: #9, Veljača 13, 2010 u 8:56 pm

Iskusna ekipa Škrljeva slavila je u Pazinu sa 80:83 i tako se izjednačila sa ekipom Purisa na ljestvici.

Kao što je bilo i za pretpostavit utakmica je protekla u izjednačenoj igri, ali je na kraju pobjeda išla gostima. Gosti su krenuli bolje u utakmicu i većinu prvog poluvremena vodili i po nekoliko poena razlike ali se domaćini ne predaju i pri kraju 2.četvrtine borbenom  i furioznom igrom hvataju priključak, a nakon toga i prelaze u vodstvo koje zadržavaju do samo kraja poluvremena. Rezultat na poluvremenu je 35:31 za domaću ekipu KK Puris.

Drugo poluvrijeme počinje sa mnogo grešaka na jednoj i drugoj strani, gosti se bolje snalaze i opet prelaze u vodstvo koje drže do samog kraja. KK Puris se na momente približava i na 2 poena razlike ali više od toga nije išlo. U zadnju minutu se ulazi sa 10 poena manjka i kad su svi već mislili da je utakmica riješena domaći igrači Đerman, Krstić pogađaju trice, a 15 sekundi prije kraja i mladi Marko Tomac pogađa tri poena za samo -5. Domaći u istom napadu kradu loptu i opet Tomac šutira ali lopta je doslovce iscurila iz koša i tu je bio kraj. Nakon toga gosti postižu 2 slobodna bacanja, a Krstić sa zvukom sirene postavlja konačnih 80:83 za goste iz Škrljeva.